Мрія про круїзну подорож на кораблі здійснюється завдяки дерев’яному конструктору німецького виробника іграшок nic! Іграшковий набір вироблений із натурального дерева, що вкрите кольоровими фарбами на водній основі. Конструктор постачається у надійній прямокутній коробці, всередині якої знаходиться 27 деталей, включаючи дерев’яну суцільну платформу. Платформа натурального кольору, вона дуже якісно оброблена і тому буде легко ковзати по поверхні. Її довжина від носа до корми – 20,5 см. Різноманітні дрібні деталі призначені для поєднання частин судна та для його модифікацій.
У комплекті 27 деталей:
- 1 суцільна платформа натурального кольору
- 1 фігурка, що виконує роль капітана
- 25 різнокольорових деталей для оснащення корабля
У комплекті 27 деталей:
- 1 суцільна платформа натурального кольору
- 1 фігурка, що виконує роль капітана
- 25 різнокольорових деталей для оснащення корабля
Уроки суднобудування та креативності
Завдяки цьому набору дитина побудує таки різновиди кораблів: пасажирський, вантажний або прогулянковий катер. Проявивши фантазію, дитина навіть може створити модель корабля майбутнього.
Логіка та моторика
Дерев’яний конструктор містить безліч деталей, які розвиватимуть дрібну моторику та сприйняття кольорів. Різноманітні варіанти будування кораблів розвиватимуть логічне мислення, увагу, координацію рухів, фантазію та посидючість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 27 шт |
| Комплектация | упаковка |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | cubio |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 20x7.5x9.5 см |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 964 ₴







