Дерев’яний конструктор у весняних кольорах німецького виробника іграшок nic здатен підняти настрій дитині і допомогти їй у ранньому розвитку. Незвичайний і екологічний набір складається із 7 деталей, які надійно запаковані у прозору поліетиленову плівку. Елементи відрізняються один від одного за розміром і кольором. Висота зібраного будиночка складає 14 см. Глибина кожної деталі – 7 см. Конструктор вироблений із натуральної деревини, яка вкрита матовими фарбами на водній основі. Матеріали нетоксичні та безпечні для здоров’я дитини. Деталі набору приємно тримати у руках, вони якісно оброблені. Конструктор підходить дітям від 1 року.
У наборі 7 елементів:
- 1 фантазійна форма сонячного кольору
- 3 аркоподібні форми у жовто-гарячих відтінках
- 1 аркоподібна форма світло-зеленого кольору
- 1 брусок багряного кольору
- 1 брусок зеленого весняного кольору
У наборі 7 елементів:
- 1 фантазійна форма сонячного кольору
- 3 аркоподібні форми у жовто-гарячих відтінках
- 1 аркоподібна форма світло-зеленого кольору
- 1 брусок багряного кольору
- 1 брусок зеленого весняного кольору
Уроки будівництва і творчості для дітей
Дерев’яний конструктор навчить дітлахів розрізняти розміри та форми деталей, за допомогою чого діти зберуть казковий будиночок. При цьому обмежень у творчості немає - використовуючи деталі набору, дітлахи можуть будувати вежі, фантазійні конструкції, тунелі, мости. Коли дитина підросте, конструктор можна використати як аксесуар в домі.
Логіка та креативність
Конструктор із незвичайних за формою предметів має велике значення у розвитку креативності. Складаючи будиночок, діти розвиватимуть логічне мислення, дрібну моторику, навчаться сприймати кольори та їх відтінки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 7 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 14 см висота зібраного будиночка |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 18x7x13 см |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴









