Казковий світ оживає в руках дитини завдяки набору німецького виробника іграшок nic. Конструктор у вигляді будиночка, який виконаний у чудовій гамі кольорів. Червоні, зелені, сині, помаранчеві, сливові фарби вкривають натуральне дерево, з якого вироблений набір. Фарби – матові, нетоксичні і підкреслюють структуру дерева. Цікавий і екологічний набір складається із 9 деталей, які надійно запаковані у прозору поліетиленову плівку. Елементи відрізняються один від одного за розміром і кольором. Висота зібраного будиночка складає 15,5 см. Глибина кожної деталі – 7 см.
У комплекті 9 елементів:
- 2 фантазійні форми (багряного та зеленого кольору)
- 4 аркоподібної форми (помаранчевого, рожевого, сливового та синього кольорів)
- 2 бруски багряних кольорів
- 1 брусок зеленого кольору
У комплекті 9 елементів:
- 2 фантазійні форми (багряного та зеленого кольору)
- 4 аркоподібної форми (помаранчевого, рожевого, сливового та синього кольорів)
- 2 бруски багряних кольорів
- 1 брусок зеленого кольору
Уроки будівництва і творчості для дітей
За допомогою цього конструктора, дитина навчиться відрізняти розміри та форми деталей, та складе казковий будиночок. Такий конструктор стимулюватиме дитину до розповідей про жителів будинка. При цьому дитяча фантазія не обмежується – використовуючи елементи набору, дітлахи можуть будувати вежі, фантазійні конструкції, тунелі, мости та використовувати їх у сюжетно-рольових іграх.
Логіка та креативність
Конструктор із незвичайних за формою предметів має велике розвиваюче значення. Діти розвиватимуть логіку, дрібну моторику, сприйняття кольорів. А, вигадуючи власні конструкції, ще і креативне мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 15.5 см висота зібраного будиночка |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 18x7x15 см |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴








