У коробці 19 деталей:
- циліндричні елементи (8 шт.)
- циліндричні елементи з отворами (2 шт.)
- квадратні елементи з отворами (3 шт.)
- квадратні елементи з похилою стороною (2 шт.)
- конусні елементи (2 шт.)
- елемент у формі ялинки (1 шт.)
- підставка з отворами (1 шт.)
Розвиваючий конструктор
Блоки конструктора nic мають різний тип кріплення, тому дитина зможе щораз створювати нові фігури з одних і тих самих елементів. Такий процес гри захопить маленьку дитину та розвиватиме концентрацію уяви, мислення, просторове бачення та моторику рук. Дитина вирішуватиме конструкторські завданні та всесторонньо розвиватиметься. Комплект чудово поєднується з іншими наборами конструкторів серії "Cubio".
Яскравий замок для улюбленої іграшки
З дерев’яного конструктора nic можна побудувати мініатюрний замок для улюбленої іграшки – з вежами, ровом та надбудовами. Блоки конструктора пофарбовані у різні кольори: зелений, червоний, синій, жовтий, а деякі деталі зберегли свій природній колір. Яскраві конструкції з таких блоків концентруватимуть увагу дитини на насичених кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 19 шт |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | cubio |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | місто |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 24x19x5 см |
| Цвет | Мікс |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 859 ₴







