Дерев’яний конструктор серії «Cubio» німецького виробника іграшок nic захопить дитину численними комбінаціями для складання блоків. В набір входять 20 різноманітних блоків різної форми та кольору. Всі елементи конструктора nic відшліфовані та покриті нетоксичними фарбами, вони безпечні для дітей. Конструктор адаптований для малюків від 1,5 років. Гру можна доповнити іншими конструкторами серії «Cubio».
У коробці:
- циліндричні елементи
- квадратні елементи з отворами
- квадратні елементи з похилою стороною
- конусні елементи
- елемент у формі ялинки
- прямокутна платформа
У коробці:
- циліндричні елементи
- квадратні елементи з отворами
- квадратні елементи з похилою стороною
- конусні елементи
- елемент у формі ялинки
- прямокутна платформа
Особливості конструктора
Блоки конструктора nic мають різний тип кріплення, тому дитина зможе щораз створювати нові фігури з одних і тих самих елементів. Такий процес гри захопить маленьку дитину та розвиватиме концентрацію уяви, мислення, просторове бачення та моторику рук. Дитина вирішуватиме конструкторські завданні та всесторонньо розвиватиметься.
Яскравий замок для улюбленої іграшки
З дерев’яного конструктора nic можна побудувати мініатюрний замок для улюбленої іграшки – з вежами, ровом та надбудовами. Блоки конструктора пофарбовані у різні кольори: зелений, червоний, синій, жовтий, а деякі деталі зберегли свій природній колір. Яскраві конструкції з таких блоків концентруватимуть увагу дитини на насичених кольорах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 20 шт |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | cubio |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | місто |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 24x19x5 см |
| Цвет | Мікс |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 851 ₴








