Відкрий світ можливостей разом із німецьким виробником іграшок nic. Конструктор серії "Cubio" на 96 деталей постачається у великій подвійній упаковці. Розміри коробки: 30х18х9 см. Упаковка відкривається як книжка, перетворюючись на дві поєднані коробки. В інструкції дитина знайде приклади, за якими можна скласти набір. Деталі конструктора вироблені із натуральної деревини натурального кольору або вкритої кольоровими фарбами на водній основі. Матеріал екологічний і безпечний для дітей. Конструктор призначений дітям від 1,5 років. Він чудово поєднується із іншими наборами конструкторів серії "Cubio".
У коробці:
- 3 великі квадратні платформи натурального кольору
- 2 фігурки у вигляді ялинок
- 3 кольорові фігурки для ролі людей/персоналу
- 2 червоні верхівки веж
- 4 циліндри з отворами
- 82 інші деталі різних форм для будування конструкцій та поєднання їх частин
У коробці:
- 3 великі квадратні платформи натурального кольору
- 2 фігурки у вигляді ялинок
- 3 кольорові фігурки для ролі людей/персоналу
- 2 червоні верхівки веж
- 4 циліндри з отворами
- 82 інші деталі різних форм для будування конструкцій та поєднання їх частин
Уроки будівництва для дітлахів
За допомогою цього конструктора діти навчаться розрізняти деталі, їх форми та способи використання. Вони зможуть побудувати: міські ворота, вежі-близнюки, міський театр, оглядову вежу, бурову установку, дитячий садок тощо. Особливістю цього набору є деталі, правильно поєднавши які, можна побудувати вежі із нахилом. Дитина навчиться відчувати рівновагу і баланс деталей. Поєднавши цей набір із іншими комплектами Cubio, можна побудувати набагато більші конструкції.
Логіка та креативність
Багатогранний конструктор допоможе дитині розвивати дрібну моторику, логічне мислення, просторову уяву і креативність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.90 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 96 шт |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0049 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | cubio |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | місто |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 30 х 18 х 9 см |
| Цвет | Мікс |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴











