Незвичайна та цікава дерев’яна пірамідка німецького виробника іграшок nic - супутниця дітлахів від 2-х років. Набір іграшки постачається у фірмовій картонній упаковці. Її висота - 17 см, іграшка складається із 9 деталей. По формі пірамідка нагадує чоловічка. Усі частини вироблені із натурального дерева, вкритого кольоровими фарбами на водній основі. Дерев’яні елементи дуже якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати за безпеку дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | натуральні матеріали |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Рекомендований вік | 2+ |
| Розміри | 8x7x17 см |
| Тип игрушки | пірамідка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴









