Гра та пізнання світу можливе разом із дерев’яною дзиґою для дітлахів. Розвиваюча іграшка німецького виробника іграшок nic постачається без упаковки. Вона вироблена із натурального дерева. Об’ємний диск (Ø 85 мм) вкритий червоною фарбою на водній основі. На ручці розміщений кольоровий логотип німецького бренду. Шнурок, яким розкручується дзиґа, вироблений із текстилю блакитного кольору. Щоб запустити дзиґу, необхідно протягнути стрижень іграшки через маленькі отвори великої ручки. Потім взяти блакитний шнурок, трохи протягти його через найменший отвір стрижня. Після чого, взятись за червоний диск та накрутити мотузку. Ставимо іграшку на рівну поверхню і тягнемо за шнурок, водночас знімаючи велику ручку. Інтерактивна іграшка призначена для дітей від 4-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | натуральні матеріали |
| Категорія розвитку | координація рухів |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Рекомендований вік | 4+ |
| Розміри | 10 x 11 x 9 см /16 х 9 см (юла) |
| Тип игрушки | Юла |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 624 ₴










