Набір іграшкового посуду німецького виробника іграшок nic – це 5 предметів кухонного приладдя для маленьких кухарів. Всі предмети виконані із металу і виглядають зовсім як «дорослі»! Каструлі середнього розміру, тому підійдуть майже для будь-якої дитячої кухні. Іграшковий посуд постачається у плетеному кошику, який чудово підходить для зберігання іграшок. Набір посуду адаптований для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | Набір посуду |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Количество предметов | 5 шт |
| Объем | 0.0070 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 32 x 23 x 7 см |
| Тема | кухня |
| Тип | Посуд для ігор |
| Цвет | металевий |
| Ширина | 290 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 272 ₴












