Яскравий аксесуар-підставка для свічок «Подарунковий експрес» німецького виробника іграшок goki у вигляді паровозика з натурального дерева. Підставка вкрита екологічними фарбами на водній основі. Експрес складається із 8 вагончиків: першого (головного) та шести проміжних з підсвічниками. В кінці потяга – ще один вагон з отвором для цифри, що відповідає віку іменинника. Всього в наборі шість цифр: 1-6. Довжина «Подарункового експресу» становить 52 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 500 г |
| Вес | 0.50 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Категория | День народження |
| Количество | 14 шт / 8 вагончиков и 6 цифр |
| Комплектация | Підставки під свічки |
| Материал | Воск |
| Объем | 0.0041 м3 |
| Размер | 52 см / довжина |
| Свято | День народження |
| Тип | Підсвічник |
| Цвет | різнокольорові |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 591 ₴












