Справжній потяг для свічок до Дня народження малюка! Німецький бренд nic пропонує екологічний подарунок до дитячого свята – кольоровий потяг із дерева. Набір постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Потяг має рухомі колеса, його загальна довжина – 46 см. Дерев’яні елементи іграшки вкриті матовими фарбами, які чудово підкреслюють малюнок дерева. У вагонах потягу є спеціальні отвори для підсвічників та різноманітних вставок від nic (маленькі ляльки, цифри, свічки). Всього передбачено 6 підсвічників або вставок (O 14 мм). Завдяки металевим кріпленням, що входять у комплект, потяг легко маневрує на поворотах. Гачки та петлі легко вкручуються у отвори вагонів та надійно тримаються.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Диаметр | 14 см |
| Длина | 70 мм |
| Категория | День народження |
| Количество | 6 шт |
| Комплектация | Підставки під свічки |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Размер | 46 см (довжина потягу) |
| Свято | День народження |
| Тип | Підсвічник |
| Цвет | різнокольорові |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴










