Рулетка сталева TOPEX має три фіксатора змотування стрічки. Нейлонове покриття захищає стрічку від зносу. Амортизатор змотування рулетки оберігає гачок від пошкодження. Магнітний наконечник полегшує роботу. Ергономічна форма корпусу забезпечує зручний і міцний захват, а антиковзаючий матеріал забезпечує комфорт і безпеку під час роботи. Гарантією надійності є сертифікат MID. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 150 мм |
| Единицы измерения | метрична система |
| Захисне покриття стрічки | нейлонове |
| Матеріал корпуса | Пластик /прогумований |
| Матеріал лінійки | метал |
| Механізм змотування | із зворотньою пружиною |
| Назначение | вимірювання довжини |
| Объем | 0.0009 м3 |
| Робоча довжина | 1000 см |
| Тип | рулетка |
| Ширина | 120 мм |
| Ширина полотна | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴




