Набір стабілізуючих платформ для конструкторів бренду MagPlayer. До комплекту входить 1 велика платформа розміром 30,5 х 30,5 см, та 4 менших – 15,2 х 15,2 см кожна. Платформи представляють собою дошки із кольорового напівпрозорого пластика з вбудованими маленькими магнітами. Колір магнітних дошок може відрізнятись, в залежності від комплектації. Основи для будівництва – великі помічники дітям, оскільки мають стабілізуючий ефект для конструкцій та дозволяють дітям розвивати уяву, створюючи незвичайні будівлі. Конструктори бренду MagPlayer дають змогу дітлахам розвивати свої вміння та навички: логічне і творче мислення, уяву, розпізнавання кольорів та форм, дрібну моторику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.10 кг |
| Вид | аксесуар для конструктора |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 340 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 5 шт |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Розміри | 30.5 х 30.5 см і 4 шт 15.2 х 15.2 см |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | деталь/деталі /набір платформ |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴






