Дерев’яний набір «Cubio маленький» німецького виробника іграшок nic створений для доповнення інших дерев’яних комплектів. Він постачається у фірмовій картонній упаковці. Усі частини набору виступають з’єднуючими елементами для різноманітних деталей конструктора. Вони вироблені із екологічного матеріалу - дерева, вкритого різнокольоровими фарбами на водній основі. Для дітей від 1,5 року. Дерев’яні елементи у поєднанні з іншими комплектами конструкторів серії "Cubio" допоможуть дитині розвивати дрібну моторику, логічне мислення, просторову уяву і креативність. Кількість деталей - 16.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.40 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | натуральні матеріали |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 16 шт |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Рекомендований вік | від 18 місяців |
| Розміри | 144 х 144 см |
| Тип игрушки | гра |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 591 ₴









