
Nic Ігровий набір Ставок
- Нет в наличии
- Код: NIC61130
1 458 ₴
Nic Ігровий набір СтавокНет в наличии
1 458 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ігровий набір німецького виробника іграшок nic у вигляді ставка сприятиме розвитку повного спектру корисних навичок та умінь у дітей. Барвисті кольори, чіткі зображення, рухливі деталі, невелике брязкальце надовго захоплять дитину. На круглій основі, розміром 29 х 20 см, виготовленої з безпечного та приємного на дотик матеріалу – деревини, зображено ставок та його «жителі».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.70 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | натуральні матеріали |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Рекомендований вік | від 6 місяців |
| Розміри | 29 x 20 см |
| Тип игрушки | гра |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 458 ₴

