Дівчата полюбляють грати в ігри, де вони піклуються про своїх ляльок, як матері піклуються за дітьми. Дитячий ігровий чайник зі свистком німецького виробника іграшок nic додасть різноманітності в буденні ігри. Він має красивий дизайн, вироблений із металу, його діаметр 11 см. Підходить дітям від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | Чайник |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Количество предметов | 1 шт |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Пол | Девочка |
| Размер | 11 см / висота |
| Тема | кухня |
| Тип | Посуд для ігор |
| Цвет | металевий |
| Ширина | 110 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴






