Набір двигуна XM використовується на додаток до основних наборам. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для маленьких винахідників. Включає зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі, всього 40 деталей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| З'єднання деталей | шипи трапецієподібної форми / жолоби |
| Количество деталей | 40 шт |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Серія конструктора | Plus |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Электронный |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 23 x 6.5 x 15 см |
| Цвет | Мікс |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 634 ₴




