У набір входить один акумулятор NiMH 8,4 В/1500 мА*год і зарядний пристрій. Індикація на корпусі пристрою показує стан процесу зарядки. Коли акумулятор заряджений повністю, мікроконтролер автоматично перемикається в режим підтримки заряду. Приблизний час зарядки - 2.5 години.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | аксесуар для конструктора |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | індикація заряджання |
| Серія конструктора | Plus |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Аккумулятор |
| Тип игры | аксесуар |
| Упаковка | 22.5 x 6.5 x 15.0 см |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 702 ₴




