Fischertechnik є безумовним лідером у сфері навчальних конструкторів та практичних наборів для початківців та професіоналів для програмування й моделювання мехатроніки.
Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle готовий макет виробництва 24 ВКод товару: FT-536634

Процес виробництва

Код товару: FT-536626
- Багаторівнева стійка
- Автоподавач
- Конвеєрна система з ідентифікацією
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | аксесуар для конструктора |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 220 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Серія конструктора | ROBOTICS |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Контролер |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 22.5 x 6.5 x 15.0 см |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 676 ₴




