Ключ розвідний з храповим механізмом NEO довжиною 200 мм. Ключ відрізняється інноваційним храповим механізмом, що дозволяє швидко і легко працювати, не перекладаючи ключ на іншу грань гайки. Можна працювати з тріскачкою, або заблокувати цю функцію. Виготовлений з високосортної хромованадієвої сталі, яка гарантує довгий термін служби ключа. Прогумована, ергономічна ручка підвищує комфорт роботи. Надійність продукту підтверджує 25-річна гарантія. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид гайкового ключа | розвідний із тріскоткою |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 260 мм |
| Дополнительно | мірна шкала |
| Кількість робочих головок | односторонній |
| Максимальне розкриття губок, мм | 30.5 |
| Матеріал ключа/накладки | сталь хромово-молібденова/гума |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Розміри, мм | 200 мм |
| Тип | ключ гайковий |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 585 ₴



