Заклепочник торцевий TOPEX для алюмінієвих заклепок. Головка з 2 губками забезпечує більш міцне захоплення заклепки і видалення її залишків. Подовжені рукоятки працюють з використанням менших зусиль. Зручна та швидка заміна губок. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.15 кг |
| Вид клепальника | торцевий дворучний |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 130 мм |
| Діаметр використовуваних заклепок, мм | 4 |
| Матеріал використовуваних заклепок | алюміній |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 915 ₴



