
Goki Машинка дерев'яна Трактор (натуральний)
- Нет в наличии
- Код: 55911G
656 ₴
Goki Машинка дерев'яна Трактор (натуральний)Нет в наличии
656 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Іграшкова машинка Трактор німецького виробника іграшок goki зроблена з натуральної міцної деревини і витримана в білих і коричневих кольорах. Дитячий іграшковий трактор - це суцільна конструкція із рухомими колесами . Усі деталі авто виконані з високоякісних порід дерев. Частини машини дуже добре оброблені та відполіровані, а тому безпечні для шкіри дитини. Така іграшка дозволить дитині розвинути моторику, уяву, логічне та творче мислення і пробудить інтерес до механіки. Розмір: 14.4 x 13 x 12.2 см, рекомендований вік: 2+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | Трактор |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Объем | 0.0027 м3 |
| Размер | 14.4 x 13 x 12.2 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴

