
Goki Дерев'яна каталка Локомотив Барселона
- Нет в наличии
- Код: 55943G
567 ₴
Goki Дерев'яна каталка Локомотив БарселонаНет в наличии
567 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Коли дітлахи роблять свої перші кроки, їм обов’язково стане у нагоді дерев’яна каталочка «Локомотив Барселона» від німецького бренду goki. Дітям від 1-го року буде набагато веселіше і корисніше ходити разом із потягом-каталкою. При виробництві іграшки були використані екологічні матеріали і нетоксичні фарби.
Штовхачі, каталки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Eлементи живлення | відсутні |
| Вес | 0.65 кг |
| Возрастная группа | 1+ |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Для кого | для дівчинки |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Размер | 14.5 x 10.5 x 11.5 см |
| Спосіб катання | за мотузочку |
| Тема | транспорт |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴

