Дерев’яна каталочка «Потяг Амстердам» із блоками для будівництва від німецького виробника екологічних іграшок goki. Каталка натурального кольору розвиватиме дітей та подарує їм радість. Рекомендовано дітлахам від 2-х років. Збери дерев'яні блоки у візочок – та вирушай на прогулянку. Німецький бренд goki створює виключно найякісніші іграшки із натурального дерева. Потяг із 3 вагонів, на колесах, що обертаються, із зручною мотузкою для перевезення. Усі елементи якісно оброблені, їх приємно тримати у руках.
Штовхачі, каталки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Eлементи живлення | відсутні |
| Вес | 1.05 кг |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Для кого | для дівчинки |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0060 м3 |
| Особенности | натуральні матеріали |
| Размер | 37 x 10.5 x 10.5 см |
| Спосіб катання | за мотузочку |
| Тема | транспорт |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 972 ₴





