
Goki Дерев'яна каталка Лицар на драконі
- Нет в наличии
- Код: 54930G
502 ₴
Goki Дерев'яна каталка Лицар на драконіНет в наличии
502 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кумедна каталочка «Лицар на драконі» від німецького бренду goki. Дітлахи будуть у захваті від іграшки, адже під час руху каталочка оживає: лицар то піднімається, то опускається. Каталочка привертатиме до себе увагу, розвиватиме дітей всебічно, даруючи радість. Вона вироблена повністю із безпечних матеріалів – натурального дерева і нетоксичних фарб на водній основі. Колеса іграшки прорезинені, тому не будуть псуватись. Таку каталку можна брати з собою на прогулянку або катати вдома, спостерігаючи за кумедним рухом лицаря на драконі. Рекомендовано дітям від 1 року.
Штовхачі, каталки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Eлементи живлення | відсутні |
| Вес | 0.30 кг |
| Возрастная группа | 1+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Для кого | для дівчинки |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0015 м3 |
| Размер | 14.8 x 5.5 x 12 см |
| Спосіб катання | за мотузочку |
| Тема | персонажі, казки |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 502 ₴

