
Goki Конструктор дерев'яний Моя маленька гавань
- Нет в наличии
- Код: 58860G
940 ₴
Розвиваючі ігри
Німецький виробник іграшок goki піклується про дітлахів з перших хвилин їх життя, виробляючи корисні та екологічні розвиваючі іграшки. Ефективний розвиток відбувається саме під час гри, тому іграшки goki відрізняються інтерактивністю, якістю деталей та яскравістю елементів.
Німецький бренд goki пропонує дітлахам такі ігри:
- кулькову дорогу із ксилофоном
- мармуровий калькулятор
- палички для рахунку
- «Спіймай мишку»
- лавку із молоточком
- рахівницю
- сортер
- пірамідки
- кубики
Ігри навчать дитину основам математики та фізики, сприйняттю кольорів та звуків, розвиватимуть моторику рук та логічне мислення.
Про набір
У наборі дитина знайде безліч деталей для будування узбережжя та комплексу спеціальних споруд для обслуговування кораблів: причали, вокзали, склади, термінали, допоміжні судна. Великий маяк у наборі позначатиме вхід у порт.
Усі будиночки у наборі, відповідно до типу, мають зображення різноманітних віконець, дверцят, годинників.
Користь конструктора
Ігри з конструктором goki будуть напрочуд корисними і сприятимуть розвитку важливих умінь: розвиватиметься структурно-логічне мислення, діти навчаться бути більш терплячими, уважними до деталей. Крім того, під час збирання моделей стимулюється логічне та образне мислення, працює фантазія.
Комплектація
Конструктор постачається у міцній фірмовій коробці, всередині якої є ще 2 ящика з деталями. Таким чином елементи зручно сортувати і зберігати. Вироблено у Німеччині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.05 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 73 шт |
| Объем | 0.0048 м3 |
| Розміри | 11 см (висота) |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | місто |
| Тип игры | будівництво |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 940 ₴

