
Goki Ігровий набір Міксер
- Нет в наличии
- Код: 51584G
770 ₴
Goki Ігровий набір МіксерНет в наличии
770 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Міксер, як у мами на кухні, один з найбажаніших елементів на дитячій кухні. Німецький бренд goki пропонує дітлахам захопливу та високоякісну іграшку для гри в кухню – міксер з вінчиком, що обертається! Іграшковий кухонний прилад допоможе дітям втілити їх фантазії, створюючи цікаві сюжети. З міксером діти зможуть грати в ресторан, працювати у кафе або створювати десерти для своїх ляльок. Щоб дістати чашу, необхідно відкинути верхню частину з вінчиком. Міксер виглядає як справжній: його деталі вироблені із дерева, якісно оброблені, вкриті безпечними фарбами. Такі ігри розвивають дрібну моторику та посидючість малюка. Ігри у кухню розвиватимуть фантазію, а також інтерес до приготування страв. Кухонний міксер підходить дітлахам від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Вид | Міксер |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Количество предметов | 2 шт |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 20 x 11.8 x 20.5 см |
| Тема | кухня |
| Тип | Игровой набор |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 120 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴

