
Goki Пазл звуковий Музичні інструменти
- Нет в наличии
- Код: 57520G
591 ₴
Goki Пазл звуковий Музичні інструментиНет в наличии
591 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Звуковий пазл допоможе дитині ознайомитися з різними музичними інструментами, дізнатися про особливості їхньої будови і, що головне, звучання. Дерев’яний пазл у вигляді дошки з п’ятьма вкладишами, на яких зображені: гітара, труба, барабан, ксилофон і фортепіано. Якщо підняти вкладиш, можна почути звучання зображеного інструмента. Така особливість робить пазл інтерактивним. Розміри дошки – 29,5х20,5х2 см. Іграшка призначена для дітей від одного року.
Пазли goki
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| К-ть фрагментів | 5 шт |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Особенности | зі звуковим супроводом |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 29.5 x 20.5 x 3.5 см |
| Тематика | Искусство |
| Тип | пазл зі звуком |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 591 ₴

