
Goki Ліжечко для ляльок з боковинками
- Нет в наличии
- Код: RA107G
1 150 ₴
Goki Ліжечко для ляльок з боковинкамиНет в наличии
1 150 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Велике, але таке затишне ліжечко, що так схоже на справжне. Німецький бренд goki представляє лялькове ліжечко із натуральної деревини – екологічного та теплого матеріалу, якісно обробленого та безпечного для дитини. Дівчата залюбки гратимуть з таким ліжечком, а ляльки тут будуть солодко спати. Ігри з ляльками допоможуть дитині отримати чудовий досвід турботи за ляльками та собою, вони навчать самостійності, акуратності та відповідальності. Розміри ліжечка ідеально підходять для ляльок зростом до 50 см: 60х29х25 см. Білизна до набору не входить.
Лялькові ліжечка, коляски, стільці
Німецький бренд goki пропонує різноманітні ліжечка і постіль до них, коляски, стільці для годування – все це для ляльок, за якими дівчата так охоче турбуються. Гра з ляльками надзвичайно корисна для емоціонального та психічного розвитку дівчат, тому так важливо забезпечити їх якісними та важливими аксесуарами. Ігри з ляльками допоможуть дівчинці стати більш відповідальною, товариською та розвити материнський інстинкт.
Конструкція
Ліжечко практичне, його конструкція міцна та надійна. Воно постачається у розібраному вигляді, збирається легко та швидко. Боковинки кріпляться до основи за допомогою звичайних саморізів.
Лялькові ліжечка, коляски, стільці
Німецький бренд goki пропонує різноманітні ліжечка і постіль до них, коляски, стільці для годування – все це для ляльок, за якими дівчата так охоче турбуються. Гра з ляльками надзвичайно корисна для емоціонального та психічного розвитку дівчат, тому так важливо забезпечити їх якісними та важливими аксесуарами. Ігри з ляльками допоможуть дівчинці стати більш відповідальною, товариською та розвити материнський інстинкт.
Конструкція
Ліжечко практичне, його конструкція міцна та надійна. Воно постачається у розібраному вигляді, збирається легко та швидко. Боковинки кріпляться до основи за допомогою звичайних саморізів.
Користь ліжечка
Ігри із ляльками та ліжечком розвиватимуть материнські та виховні інстинкти, дівчата навчаться бути відповідальними, турботливими і акуратними.
Про набір
Розміри ліжка у зібраному вигляді: 60x29x25 см. Вага 2,1 кг. Вироблено у Німеччині.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.15 кг |
| Вид | Ліжечко |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 550 мм |
| Объем | 0.0102 м3 |
| Особенности | Необхідні аксесуари можна придбати окремо |
| Пол | Девочка |
| Размер | 60 x 29 x 25 см |
| Тема | ігри з ляльками |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 310 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴

