Вітальня – одна з головних кімнат у кожному ляльковому будиночку. Набір меблів для вітальні від німецького бренду goki вироблений у фермерському стилі і підійде до будь-яких лялькових будиночків goki. Улюблені ляльки вашої дитини будуть відпочивати у вітальні, тут є зручні крісла, диван, шафа із дверцятами, що відкриваються, а також столик для чаю або книжок. Іграшкові меблі зроблять гру більш реалістичною, розширять світогляд дівчат, познайомлять із предметами побуту. Німецький бренд goki пропонує також різноманітні набори меблів для дитячої, кухні, ванної, садові меблі тощо. Для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | столик |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | Меблі для вітальні |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| Количество предметов | 5 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Особенности | натуральні матеріали |
| Пол | Девочка |
| Тема | ігри з ляльками |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 180 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 713 ₴




