Чудовий набір меблів для лялькової спальні від німецького бренду goki. У комплект входить: шафа, кутова полиця, два ліжечка, тумбочки, лампи, горщики з квітами, годинник, валіза та текстильні елементи – постіль і килимок. Набір ідеально підходить до лялькових будиночків goki, він урізноманітнить гру із ляльками, яка так корисна для дівчат віком від 3-х років. Деталі вироблені із натурального дерева, вкритого безпечними фарбами на водній основі.
Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інші аксесуари |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | Меблі для спальні |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Количество предметов | 21 шт |
| Объем | 0.0033 м3 |
| Особенности | натуральні матеріали |
| Пол | Девочка |
| Тема | ігри з ляльками |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 180 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 851 ₴




