Набір сучасних меблів для лялькових будиночків німецького бренду goki. Комплект із 16 елементів, серед яких багато цікавих предметів інтер’єру: велике ліжко, шафа-купе, велике дзеркало, тумбочки, годинник, книжки, настільна лампа, комплект постілі. Такий набір дозволить урізноманітнити інтер’єр великого лялькового будинка або підкреслить його сучасний дизайн. Усі деталі вироблені із натурального дерева, вони ідеально відшліфовані, вкриті яскравими фарбами на водній основі. Набір безпечний для здоров’я і призначений дітям від 3-х років.
Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інші аксесуари |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | Меблі для спальні |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество предметов | 16 шт |
| Объем | 0.0031 м3 |
| Особенности | натуральні матеріали |
| Пол | Девочка |
| Тема | ігри з ляльками |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 230 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 705 ₴




