Дитячі іграшки-штовхачі – дуже корисні для розвитку найменших. Німецький бренд goki пропонує штовхач «Жабка» для дітлахів від 1 року. Така іграшка допоможе малечі зробити перші кроки більш впевненими, дасть необхідну підтримку. До штовхача приєднана дерев'яна ручка, щоб дитина котила іграшку перед собою. Під час ходіння, знімні гумові лапки на колесах будуть швидко обертатись і кумедно «шльопати» по підлозі. Іграшка ще й стимулюватиме зір дитини, розвиватиме дрібну моторику, залучить до гри на довгий час. Штовхач вироблений із натуральних матеріалів, абсолютно безпечних для здоров’я дітей. Для дітлахів від 1 року.
Штовхачі, каталки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Eлементи живлення | відсутні |
| Вес | 0.40 кг |
| Возрастная группа | 1+ |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Для кого | для дівчинки |
| Категорія розвитку | координація рухів |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Особенности | рухає лапками при катанні |
| Размер | 11 x 10.5 x 19 см |
| Спосіб катання | за паличку |
| Тема | Тварини |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴





