Розвиваюча іграшка сортер NIC1550 Таксі, виготовлена з натурального дерева, розвиває дрібну моторику дитини, сприяє вивченню кольорів, форм, структур. У кабіні автомобіля розміщені отвори у вигляді різних геометричних фігур, дитині необхідно підібрати потрібну іграшку для кожного отвору, таким чином розвивається логіка. Рекомендований вік: 6місяців; розмір: 25x16x15 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 1.10 кг |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0060 м3 |
| Рекомендований вік | від 10 місяців |
| Розміри | 25 х 16 х 15 см |
| Тип игрушки | сортер |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴







