
Nic Сортер дерев'яний Візок
- Нет в наличии
- Код: NIC1555
1 899 ₴
Nic Сортер дерев'яний ВізокНет в наличии
1 899 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Розвиваюча іграшка сортер NIC1555 - візок, виготовлена ??з натурального дерева, розвиває мілку моторику дитини, сприяє вивченню кольорів, форм, структур. У візку розміщені отвори у вигляді різних геометричних фігур, дитині необхідно підібрати потрібну іграшку для кожного отвору, таким чином розвиваючи логічне мислення дитини. Рекомендований вік: 6 місяців; розмір: 24x19x12 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 1.15 кг |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0052 м3 |
| Рекомендований вік | від 10 місяців |
| Розміри | 24x19x12 см |
| Тип игрушки | сортер |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴

