Штангенциркуль цифровий TOPEX із діапазоном вимірювання 150 мм та похибкою вимірювання 0,02 мм є одним із основних вимірювальних приладів. Уможливлює вимірювання внутрішніх і зовнішніх розмірів, а також глибини, у міліметрах або дюймах.
Особливості:
Особливості:
Затискний гвинт, що блокує повзунок, спрощує виконання вимірювання, а великий рідкокристалічний екран спрощує зняття показань. Додатковою перевагою є функція обнуління у будь-якому місці. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 90 мм |
| Дополнительно | погрішність вимірювань +-0,05 мм, діапазон вимірювань— 0-150 мм |
| Единицы измерения | метрична система |
| Матеріал корпуса | метал |
| Назначение | вимір розмірів |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Робоча довжина | 15 см |
| Тип | штангенциркуль |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴




