Паровий стерилізатор для мікрохвильової печі можна використовувати для стерилізації дитячих пляшечок та інших виробів всього за 2 хвилини; він вбиває 99,9% мікробів та бактерій. Якщо кришку не відкривати, вміст залишається стерильним до 24 годин. Стерилізатор стерилізує дитячі пляшечки зі стандартним і широким горлечком. Можна стерилізувати до 4 дитячих пляшечок Philips Avent одночасно. Завдяки легкій та компактній конструкції стерилізатор можна брати із собою у відпустку, до родичів тощо. Підходить для більшості мікрохвильових печей на ринку. Стерилізує відсмоктувачі, пустушки, столові прибори, а також дитячі пляшечки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 кг |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 270 мм |
| Комплектация | пінцет |
| Объем | 0.0117 м3 |
| Особенности | стерилізація паром знищує 99,9% хвороботворних мікробів |
| Стать дитини | дівчинка |
| Тип | Стерилизатор |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴








