Потужні вантажівки, такі як самоскид, тягач, підйомний кран, евакуатор і контейнеровіз - всі вони можуть бути побудовані за допомогою цього набору. Оригінальні конструктивні деталі додадуть моделям новий і сучасний вигляд. Тросова лебідка, механізм кермового управління, знімний контейнер, а також стріла крану створять атмосферу будівельного майданчика в дитячій кімнаті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 460 мм |
| З'єднання деталей | шипи трапецієподібної форми / жолоби |
| Количество деталей | 390 шт |
| Объем | 0.0118 м3 |
| Серія конструктора | Розширений |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 46.5x8x32 см |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 140 ₴






