
Fischertechnik Зарядний пристрій
- Нет в наличии
- Код: FT-505287
4 092 ₴
Fischertechnik Зарядний пристрійНет в наличии
4 092 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зарядний пристрій призначений для конструкторів FISCHERTECHNIK, в яких є електронні компоненти. Можна використовувати з контролерами Fischertechnik ROBOTICS TXT і ROBOTICS BT Smart. Просто вставте штекер в контролер і включіть блок живлення в розетку 220 В.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | аксесуар для конструктора |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 110 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Особенности | напруга 9 В, струм 2,5 А |
| Серія конструктора | ROBOTICS |
| Тип | зарядний пристрій /(9 V/ 2,5 A) |
| Тип игры | аксесуар |
| Ширина | 90 мм |
| Элементы питания | мережа /Напряжение на входе: 220 В / Диаметр штекера: 3,45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 092 ₴

