Даний набір дозволяє управляти моделями fisсhertechnik за допомогою Bluetooth-пульта дистанційного керування або за допомогою смартфона / планшета на дистанціях до 10 м. За допомогою бесступенчатого управління, можна контролювати три двигуни і одну сервомашинки. З одного пульта дистанційного керування можуть працювати до двох приймачів. Технологія Bluetooth дозволяє використовувати кілька наборів дистанційного керування в одній кімнаті, не заважаючи один одному.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Размеры | |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | аксесуар для конструктора |
| Гарантія | 12 місяців |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Серія конструктора | Plus |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | пульт керування |
| Тип игры | аксесуар |
| Упаковка | 22.5 x 6.5 x 15 см |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 968 ₴






