
Goki Підставка для свічок Зоопарк
- Нет в наличии
- Код: GK108
632 ₴
Goki Підставка для свічок ЗоопаркНет в наличии
632 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Яскравий аксесуар-підставка для свічок «Зоопарк» представляє собою практичний аксесуар для будь-якого Дня народження. Підставка вкрита екологічними фарбами на водній основі. Складається із 8 тваринок, кожна з яких має підсвічник та цифр від 1 до 6. Така підставка для свічок буде атрибутом свята не один рік. Довжина підставки становить 70 см.
Про набір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 540 г |
| Вес | 0.55 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Категория | День народження |
| Количество | 14 шт (8 подсвечников и 6 цифр) |
| Комплектация | Підставки під свічки |
| Объем | 0.0041 м3 |
| Свято | День народження |
| Тип | Підсвічник |
| Цвет | різнокольорові |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 632 ₴

