
Nic Ігровий набір Мийка
- Нет в наличии
- Код: NIC528806
5 990 ₴
Nic Ігровий набір МийкаНет в наличии
5 990 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Якщо хлопчикам більше подобаються замки і машинки, то дівчатка будуть у захваті від іграшкової кухні з екологічно чистого дерева. Цей набір німецького виробника іграшок nic вироблений у натуральних кольорах і стане чудовим доповненням до дитячої кухні.Приємною дрібницею стала можливість відкрити внутрішню частину кухні та скласти туди всі комплектні аксесуари.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.00 кг |
| Вид | мийка |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 500 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Объем | 0.0648 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 33x33x47 см |
| Тема | кухня |
| Тип | Игровой набор |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 990 ₴

