
Nic Конструктор дерев'яний - Будинок Габлі великий (жовтий)
- Нет в наличии
- Код: NIC523032
1 094 ₴
Nic Конструктор дерев'яний - Будинок Габлі великий (жовтий)Нет в наличии
1 094 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Дерев’яний конструктор німецького виробника іграшок nic. Цікавий і екологічний набір складається із 9 деталей, які щільно запаковані у прозору поліетиленову плівку. Елементи відрізняються один від одного за розміром і кольором. Висота зібраного будиночка складає 14 см. Конструктор вироблений із натуральної деревини, яка вкрита насиченими фарбами на водній основі. Матеріали нетоксичні та безпечні для здоров’я дитини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.75 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 15.5 см (висота) |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 18 x 7 x 15 см |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 094 ₴

