
Nic Канат (натуральний)
- Нет в наличии
- Код: NIC536080
559 ₴
Насолоджуватися свіжим повітрям можна незалежно від пори року чи погоди за вікном. Це буде корисним за будь-якої нагоди – подорожуючи всією родиною, насолоджуючись затишними вечорами, гуляючи в парку чи під час шкільної перерви, у пісочниці чи на спортмайданчику. Головне, щоби діти провели цей чудовий час не з комп’ютером або смартфоном, а активно розважалися. Як це можна організувати?
Iграшки для пляжу та пісочниці
Ігри на пляжі важко уявити без пісочних наборів та інструментів. Фаворитами малюків є відерця, лопатки та грабельки, пасочки, а також машинки-самоскиди, кораблики та ін. Кожна дитина любить грати з природними матеріалами й речовинами, які оточують у повсякденному житті. Під час таких ігор дитина отримує заряд позитивних емоцій, а також удосконалює дрібну моторику й тактильні відчуття. Вона фантазує, вигадує масу ідей із використанням всіляких аксесуарів, покращує творче та логічне мислення, а також просторове сприйняття.

Код товару: B002-5Ut
Яскравий набір – усе, що потрібно для захопливих ігор у піску. Набір складається з 8 кольорових предметів: велике відерце з ручкою, маленька лієчка, граблі, лопатка, черпак, ложка-сито та дві великі форми для пасочок у формі краба та рибки. Із таким комплектом малюки залюбки копатимуть пісок, формуватимуть пасочки та хлюпатимуть водичкою. Такі заняття тренуватимуть зорово-рухову координацію, покращать моторику рук, стимулюватимуть до фізичної активності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | Канат |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Количество предметов | 1 шт |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | натуральні матеріали |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 500 см довжина |
| Тема | спорт |
| Тип | Ігрові набори спортивних ігор |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 70 мм |
- Цена: 559 ₴

