Зелена чашка із зігнутою трубочкою на 300 мл Philips Avent контурної форми – це ідеальний вибір для активних підростаючих дітей, що сприяє здоровому розвитку ротової порожнини
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Возраст (мес) | 12+ |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 230 мм |
| Захисний ковпачок | Да |
| К-ть пляшечок | 1 шт |
| Об `єм | 300 мл |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | Вигнута нижня частина трубочки |
| Стать дитини | дівчинка |
| Тип | чашки з трубочкою |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 529 ₴





