Ящик для інструменту NEO TOOLS. Практичний і міцний ящик для інструменту виготовлений з міцної пластмаси, з алюмінієвими замками. Ящик оснащений органайзерами для зберігання дрібних елементів, розкладною внутрішньою секцією і зручною алюмінієвою ручкою для перенесення. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Тип | Ящик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.80 кг |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 280 мм |
| Дополнительно | Органайзер |
| Материал | Пластик |
| Матеріал замків | алюміній |
| Объем | 0.0423 м3 |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 655 ₴








