
Nic Ігрова каструлька металева з скляною кришкою (12 см)
- Нет в наличии
- Код: NIC530308
575 ₴
Nic Ігрова каструлька металева з скляною кришкою (12 см)Нет в наличии
575 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Іграшкова каструлька nic підходить для рольових ігор дітей у «кухню». Така каструлька нічим не відрізняється від великої «дорослої» каструльки, окрім розміру. Посуд має реалістичний вигляд, зовсім як справжній. Каструлька виготовлена з безпечного металу. У комплекті скляна кришка. Діметр виробу – 12 см. Для дітей від 3-ох років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | іграшкова каструля з кришкою |
| Вес | 0.26 кг |
| Вид | Каструля /12 см |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Количество предметов | 2 шт |
| Объем | 0.0016 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 16 x 12 x 8 см |
| Тема | кухня |
| Тип | Посуд для ігор |
| Цвет | металевий |
| Ширина | 120 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 575 ₴

