
Nic Ігрова каструлька металева з скляною кришкою (9 см)
- Нет в наличии
- Код: NIC530305
518 ₴
Nic Ігрова каструлька металева з скляною кришкою (9 см)Нет в наличии
518 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Іграшкова каструлька зі скляною кришкою нічим не відрізняється від великої «дорослої» каструльки, окрім хіба що розміру. Посуд має реалістичний вигляд, зовсім як справжній. Каструлька виготовлена
з безпечного металу. У комплекті скляна кришка. Для дітей від 3-ох років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | іграшкова каструля з кришкою |
| Вес | 0.15 кг |
| Вид | Каструля /9 см |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 90 мм |
| Количество предметов | 2 шт |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 9 x 11 x 8 см |
| Тема | кухня |
| Тип | Посуд для ігор |
| Цвет | металевий |
| Ширина | 130 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 518 ₴

