Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.
Традиційні забави для хлопчиків — це іграшкова зброя, транспорт, доісторичні тварини чи роботи. Саме в цих категоріях бренд Same Toy має розширені лінійки іграшок: зброю, транспорт та динозаврів.
Зброя
Бренд пропонує яскраві та динамічні іграшки з аудіо- та світловими ефектами. Гвинтівки та автомати відтворюють звуки пострілів, а яскраве миготіння кольорових лампочок перетворює гру на видовищну розвагу.

Зброя керується кнопками або сенсорами та є достатньо легкою, щоб не заважати дитині бігати і стрибати під час гри.

Карабін DF-23218BUt
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Механізм дії | механічне |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри (ВхШхГ) | 52 см іграшка |
| Ширина | 390 мм |
| Элементы питания | AA x 3 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 594 ₴










