Великий набір розвиваючої гри-мозаїки «Undersea» від виробника Same Toy для дітлахів та їх друзів. У набір входить 420 деталей – вистачить на всіх! У комплекті діти знайдуть 4 дощечки основи, які можна поєднати між собою, утворивши велику квадратну або довгу прямокутну платформу. Деталі мозаїки – маленькі різнокольорові кубики і трикутнички. Також тут є інструкція із прикладами схем мозаїки на тему «Підводний світ», або ж дитина може вигадати власні візерунки на іншу тематику. Приємний бонус набору – 2 кріплення, що вставляються по периметру основи, даючи можливість повісити готову картину на стіні у кімнаті. Мозаїка розвиватиме комунікативні навички, уяву, фантазію, пам'ять, логіку і особливо дрібну моторику. Пластик, з якого вироблені деталі, безпечний та нетоксичний. Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| К-ть фрагментів | 420 шт |
| Объем | 0.0055 м3 |
| Особенности | Інструкція в комплекті |
| Пол | Девочка |
| Серия | Colour ful designs |
| Тематика | підводний світ |
| Тип | пазл-мозаїка |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 594 ₴






